Taşımacılık

Eymen Lojistik olarak Türkiye‘nin her ili ve ilçesine frigolu taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Zengin araç filomuz ile frigolu taşımacılık , soğuk lojistik , asansörlü frigo taşıma , soğuk nakliyat , frigorifik taşıma ve asansörlü frigo taşıma hizmetlerimiz arasındadır. 25 yıllık tecrübemiz ile nakliye ve taşımacılık konusunda Türkiye ‘nin lider firması olmaya adayız. İlaç taşımacılığı için alt yapımız mevcuttur.

Ayrıca Türkiye ‘den tüm Türk Cumhuriyetler’ine , Avrupa’ya , İran ve Irak gibi ortadoğu ülkelerine , Rusya’ya yük taşımacılığı hizmetimiz mevcuttur.

Yiyecek ve içecek malzemeleri , süt ve süt ürünleri , ilaç ve ilaç sanayi ürünleri , et ve farklı et türevleri , balık ve yan ürünleri , yumurta ,  sağlık sektörü için farklı ürünler ve çiçek-bitki taşımacılığı gibi bir çok konuda hizmet vermekteyiz.

Depolama ve Lojistik

Antalya‘da bulunan depolarımızda her türlü profesyonel depolama ve lojistik hizmetleri verilmektedir. Depolama , nakliye , forklift kiralama , yaş sebze meyve , donmuş ürünler gibi bir çok ürün için soğuk ve donuk depolarımız mevcuttur.

Her ürün grubunun depolama-saklama şartları farklıdır. Yiyecek içecek ürünleri , süt ve süt ürünleri , ilaç sanayi ürünleri , et ve diğer et ürünü türevleri , balık ve yan ürünleri yumurta ve sağlık sektörü ürünleri için ayrı ayrı depolama -saklama alanlarımız mevcuttur.

Depolarımıza giriş işlemi teslim alma , DEPO GİRİŞ TUTANAĞI ile başlar. Sayım yapılarak teslim alınan ürünler en uygun depolarımızda itina ile saklanır. Depolama süresi dolan ürünler yine sayım yapılarak DEPO ÇIKIŞ TUTANAĞI ile teslim edilir.

WhatsApp
1
WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim