Kastamonu Donuk Ürünler Frigo Taşıma Firması olan Eymen Lojistik , taşımacılık konusunda sektörün lideri olmayı hedefleyen öncü bir kuruluştur. Sadece Kastamonu ve ilçeleri değil tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Taşımacılık konusunda 20 yılı aşkın tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti sunmayı görev biliyoruz. Kastamonu ve çevresinde aynı zamanda tüm ilçelerinde Soğuk Taşımacılık , Soğuk Nakliyat , Gıda Taşımacılığı , Asansörlü Frigo Taşımacılığı , Evden Eve Taşıma hizmeti , Sağlık Sektöründe de İlaç Taşımacılığı ve Soğuk Lojistik – Depolama hizmetleri başlıca uzmanlık alanlarımızdır.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı bir borç biliriz.

Soğuk nakliyat – Frigolu Taşımacılık doğası gereği özel araçlara ihtiyaç duyar. Tamamen kapalı ve soğutma kasalı araç filomuz ile farklı ısı derecelerinde taşımacılık hizmeti veren Kastamonu Donuk Ürünler Frigo Taşıma Firması Eymen Lojistik , her tür ürüne ait özel sıcaklık derecelerinde bile özenli ve itinalı çalışma yapısına sahiptir.

Kastamonu Donuk Ürünler Frigo Taşıma Firması olan Eymen Lojistik , taşınacak ürünlere göre farklı ebatlardaki araçlarını siz değerli müşterilerinin hizmetine sunar. Bu araçlar kamyonetlerden filo tırlarına kadar uzayabilir. Tüm bu araçların tamamı ve bunlara bağlı tüm operasyonlar Kastamonu Donuk Ürünler Frigo Taşıma Firması olan Eymen Lojistik  tarafından yönetilir.

Eymen lojistik olarak Türkiye’nin her ili ve ilçesine frigolu taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Zengin araç filomuz ile frigolu taşımacılık , soğuk lojistik , asansörlü frigo taşıma , soğuk nakliyat , frigorifik taşıma ve asansörlü frigo taşıma hizmetlerimiz arasındadır. 25 yıllık tecrübemiz ile nakliye ve taşımacılık konusunda Türkiye ‘nin lider firması olmaya adayız. İlaç taşımacılığı için özel soğutmalı araçlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Bu konu ile ilgili alt yapımız mevcuttur ve her geçen gün filomuzu zenginleştirmeye çalışıyoruz.

Ayrıca Türkiye ‘den tüm Türk Cumhuriyetleri’ne , Avrupa’ya , İran ve Irak gibi orta doğu ülkelerine , Rusya’ya yük taşımacılığı hizmetimiz mevcuttur.

Kastamonu Donuk Ürünler Frigo Taşıma Firması , Soğuk Taşımacılık , Soğuk Nakliyat , Gıda Taşımacılığı , Asansörlü Frigo Taşımacılığı , Evden Eve Taşıma hizmeti , Sağlık Sektöründe de İlaç Taşımacılığı ve Soğuk Lojistik – Depolama hizmetleri gibi hizmetlerin yanında Kastamonu soğuk taşımacılık, Kastamonu Soğuk Nakliye , Kastamonu Frigo Nakliye , Kastamonu Donuk Taşımacılık , Kastamonu Donuk Nakliye , Kastamonu Frigorifik Taşıma , Kastamonu Frigorifik Nakliye , Kastamonu Soğuk Zincir , Kastamonu Soğuk Zincir Dağıtım ve Lojistik hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere İLETİŞİM bölümümüzden veya WHATSAPP hattımızdan ulaşabilirsiniz.

GSM : 0 533 203 26 06
MAİL : info@eymenlojistic.com   –   eymenfrigo@gmail.com
WEB : www.eymenlojistic.com